BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kudikiu manskta

emilijosmama | 2012-09-27 | Be temos

1. Paguldykite kūdikį ant kineziterapinio kamuolio pilvu žemyn ir stovėdami kojūgalyje laikykite vaiką už kojyčių. Įsitikinę, kad kūdikis yra patogioje padėtyje, didele amplitude ridenkite kamuolį vaiko galvos kryptimi, tada grįžkite atgal, kol vaiko pėdos atsirems jums į pilvą ar kojas.

2. Paguldykite vaiką ant pilvo ir stovėdami priešais laikykite vaiką už rankų. Iš lėto ridenkite kamuolį vaiko kojų kryptimi, kol jis kojytėmis atsirems į žemę ir grįžkite į pradinę padėtį.

3. Paguldykite vaiką ant nugaros ir atsistokite jo kojūgalyje. Ištiestas kūdikio rankytes priglauskite prie šonų. Tvirtai laikydami vaiką už rankų prispauskite jį prie kamuolio ir iš lėto, įvairiomis kryptimis ridenkite kamuolį plačiais judesiais.

4. Paguldykite vaiką ant nugaros ir prilaikykite jį už kojyčių. Atsargiai ridenkite kamuolį vaiko galvos kryptimi. Grįžkite atgal, kol vaiko pėdos atsirems į jus.

5. Pasodinkite kūdikį ant kamuolio ir klūpodami priešais prilaikykite jį už šonų. Tvirtai prispauskite vaiką prie kamuolio ir iš lėto plačiais judesiais ridenkite kamuolį visomis kryptimis.

Šią mankštą patartina kartoti kasdien po 15 min. Pateiktieji pratimai stiprina ir lavina vaikų raumenis, koordinaciją.

Patiko (1)

Rodyk draugams

1 komentaras : “Kudikiu manskta”

  1. Vikse rašė:

    Mano vaikas bijo kamuolio :D

Rašyti komentarą